Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 92x92x38 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 4800 об./хв. |
| Потужність | 12.5 Вт |
| Продуктивність (потік) | 204.2 м3/год |
| Статичний тиск | 0.71 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 57.6 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 187 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 92x92x38 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 12.5 Вт |
| Статичний тиск | 0.71 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4800 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 204.2 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 57.6 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMD1209PMB1A 12 В 92x92x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000016231
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1142.87 грн.
-
- 10 або більш: 1142.87 грн.

Зателефонувати

