Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 40x40x24 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 14500 об./хв. |
| Потужність | 9.4 Вт |
| Продуктивність (потік) | 39.7 м3/год |
| Статичний тиск | 1.26 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 55 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 41.6 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 40x40x24 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 9.4 Вт |
| Статичний тиск | 1.26 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 14500 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 39.7 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 55 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMD1204PBB1A 12 В 40x40x24 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000023723
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
573.17 грн.
-
- 10 або більш: 550.60 грн.

Зателефонувати

