Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 97x94x33 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 3200 об./хв. |
| Потужність | 6.7 Вт |
| Продуктивність (потік) | 45.2 м3/год |
| Статичний тиск | 0.65 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 53 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 185 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 97x94x33 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 6.7 Вт |
| Статичний тиск | 0.65 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 45.2 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 53 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PMB1297PYB3-AY 12 В 97x94x33 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000020394
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
849.91 грн.
-
- 10 або більш: 816.65 грн.

Зателефонувати

