Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 70x70x20 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 4600 об./хв. |
| Потужність | 3.42 Вт |
| Продуктивність (потік) | 73.06 м3/год |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Тип виводів | 3 дроти |
| Шум | 41.5 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 80 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 70x70x20 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 3.42 Вт |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4600 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 73.06 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 3 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 41.5 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PF70201V1-G99 12 В 70x70x20 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000025659
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
468.26 грн.
-
- 10 або більш: 449.44 грн.

Зателефонувати

