Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 40x40x28 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 17600 об./хв. |
| Потужність | 6.12 Вт |
| Продуктивність (потік) | 42.33 м3/год |
| Статичний тиск | 1.95 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 58.8 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 42 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 40x40x28 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 6.12 Вт |
| Статичний тиск | 1.95 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 17600 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 42.33 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 58.8 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PF40281B1-A99 12 В 40x40x28 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000027982
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
703.03 грн.
-
- 10 або більш: 554.89 грн.

Зателефонувати

