Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| Частота обертів | 4500 об./хв. |
| Потужність | 6 Вт |
| Продуктивність (потік) | 127.42 м3/год |
| Статичний тиск | 0.35 inch-H2O |
| Тип виводів | 3 дроти |
| Шум | 47 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 103 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Статичний тиск | 0.35 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4500 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 127.42 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 3 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 47 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PE92254B1-G99 48 В 92x92x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000026914
- Наявність: 90
-
474.54 грн.
-
- 10 або більш: 431.23 грн.

Зателефонувати

