Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| ЧастоЧастота обертів | 4800 об./хв. |
| Потужність | 5.48 Вт |
| Продуктивність (потік) | 102 м3/час |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 46.5 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 91 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 48 В |
| Потужність | 5.48 Вт |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4800 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 102 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 46.5 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC PE80254V1-A99 48 В 80x80x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000027887
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
442.00 грн.
-
- 10 або більш: 442.00 грн.

Зателефонувати

