Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 3400 об./хв. |
| Потужність | 2.4 Вт |
| Продуктивність (потік) | 92.95 м3/год |
| Статичний тиск | 0.21 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 37.5 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 89 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | ОсьовийТермопласт |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 2.4 Вт |
| Статичний тиск | 0.21 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3400 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 92.95 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 37.5 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC ME92252VX-A99 24 В 92x92x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000018268
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
286.86 грн.
-
- 10 або більш: 275.57 грн.

Зателефонувати

