Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 70x70x20 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 3200 об./хв. |
| Потужність | 1.56 Вт |
| Продуктивність (потік) | 49 м3/год |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 33 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 60 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 70x70x20 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 1.56 Вт |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 49 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 33 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC ME70201V1-A99 12 В 70x70x20 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000022969
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
250.84 грн.
-
- 10 або більш: 225.76 грн.

Зателефонувати

