Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
Вигляд вентилятора
Осьовий
Матеріал корпусу
Термопласт
Матеріал крильчатки
Термопласт
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 50x50x10 мм |
| Робоча напруга | 5 В |
| Частота обертів | 5200 об./хв. |
| Потужність | 1.3 Вт |
| Продуктивність (потік) | 22 м3/год |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Тип виводів | 3 дроти |
| Шум | 30 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 17.5 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 50x50x10 мм |
| Робоча напруга | 5 В |
| Потужність | 1.3 Вт |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 5200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 22 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 3 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 30 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC ME50100V1-G99 5 В 50x50x10 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000025620
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
227.64 грн.
-
- 10 або більш: 218.86 грн.

Зателефонувати

