Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 17x17x8 мм |
| Робоча напруга | 5 В |
| Частота обертів | 20000 об./хв. |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Продуктивність (потік) | 1.52 м3/год |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 25 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 4.36 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 17x17x8 мм |
| Робоча напруга | 5 В |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 20000 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 1.52 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 25 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC MC17080V1-A99 5 В 17x17x8 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000026885
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
404.24 грн.
-
- 10 або більш: 0.00 грн.

Зателефонувати

