Аналоги та Супутні товари
Решітка металева Sunon FG-06 60х60 мм
31.51 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 60x60x20 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 3000 об./хв. |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Продуктивність (потік) | 27.88 м3/год |
| Статичний тиск | 0.1 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 23 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 51 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 60x60x20 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Статичний тиск | 0.1 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3000 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 27.88 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 23 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC MB60201V3-A99 12 В 60x60x20 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000025598
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
283.61 грн.
-
- 10 або більш: 267.85 грн.

Зателефонувати

