Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 40x40x20 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 6200 об./хв. |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Продуктивність (потік) | 13.01 м3/год |
| Статичний тиск | 0.16 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 21 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 31 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 40x40x20 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Статичний тиск | 0.16 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 6200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 3.01 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 21 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC MB40202V2-A99 24 В 40x40x20 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000022953
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
264.07 грн.
-
- 10 або більш: 245.80 грн.

Зателефонувати

