Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 40x40x10 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 5800 об./хв. |
| Потужність | 0.96 Вт |
| Продуктивність (потік) | 11.83 м3/год |
| Статичний тиск | 0.13 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 27 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 17 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 40x40x10 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 0.96 Вт |
| Статичний тиск | 0.13 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 5800 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 11.83 |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 27 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC MB40101V2-A99 12 В 40x40x10 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000022947
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
161.64 грн.
-
- 10 або більш: 154.07 грн.

Зателефонувати

