Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 50x50x15 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 4700 об./хв. |
| Потужність | 1,3 Вт |
| Продуктивність (потік) | 143 м3/год |
| Статичний тиск | 22,08 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 30 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 36.1 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 50x50x15 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 1.3 Вт |
| Статичний тиск | 22.08 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4700 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 143 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 30 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC KD2405PHB2 24 В 50x50x15 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000028275
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
439.39 грн.
-
- 10 або більш: 350.89 грн.

Зателефонувати

