Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 2200 об./хв. |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Продуктивність (потік) | 66 м3/год |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 28 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | sleeve |
| Вага | 95 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 66 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 28 дБ |
| Підшипник | sleeve |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC KD1209PTS3.13.F 12 В 92x92x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000014150
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
275.93 грн.
-
- 10 або більш: 275.93 грн.

Зателефонувати

