Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 40x40x10 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 4500 об./хв. |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Продуктивність (потік) | 8.96 м3/год |
| Статичний тиск | 0.06 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 18.2 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 14.7 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 40x40x10 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Статичний тиск | 0.06 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 4500 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 8.96 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 18.2 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC HA40101V4-999 12 В 40x40x10 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000017715
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
177.01 грн.
-
- 10 або більш: 165.08 грн.

Зателефонувати

