Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 30x30x15 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 8500 об./хв. |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Продуктивність (потік) | 10.2 м3/год |
| Статичний тиск | 0.17 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 27 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | maglev |
| Вага | 13.2 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 30x30x15 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 0.6 Вт |
| Статичний тиск | 0.17 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 8500 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 10.2 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 27 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC GM1203PHV1-8 12 В 30x30x15 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000022187
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
416.80 грн.
-
- 10 або більш: 400.48 грн.

Зателефонувати

