Аналоги та Супутні товари
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.27 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.94 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 2600 об./хв. |
| Потужність | 5.4 Вт |
| Продуктивність (потік) | 196.04 м3/год |
| Статичний тиск | 0.26 inch-H2O |
| Тип виводів | 3 дроти |
| Шум | 44 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 214 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 5.4 Вт |
| Статичний тиск | 0.26 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2600 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 196.04 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 3 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 44 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC EEC0382B2-G99 24 В 120x120x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000020378
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
919.58 грн.
-
- 10 або більш: 666.62 грн.

Зателефонувати

