Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 3100 об./хв. |
| Потужність | 10 Вт |
| Продуктивність (потік) | 233.2 м3/час |
| Статичний тиск | 0.36 inch-H2O |
| Тип виводів | 3 дроти |
| Шум | 48 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 214 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 60x60x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 2.4 Вт |
| Статичний тиск | 0.31 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 5200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 45.6 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 3 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 36.5 дБ |
| Підшипник | maglev |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC EEC0381B1-A99 12 В 120x120x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000017674
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
659.09 грн.
-
- 10 або більш: 627.71 грн.

Зателефонувати

