Аналоги та Супутні товари
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.98 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
44.20 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 3100 об./хв. |
| Потужність | 5 Вт |
| Продуктивність (потік) | 182.85 м3/год |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Тип виводів | 3 дроти |
| Шум | 44.5 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 157 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3100 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 182.85 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 3 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 44.5 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC EEC0252B1-G99 24 В 120x120x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000025591
- Наявність: 26
-
833.47 грн.
-
- 10 або більш: 767.17 грн.

Зателефонувати

