Аналоги та Супутні товари
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.15 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.90 грн.
Вентилятор EBM Papst DC 4412 F 12 В 119x119x25 мм
3999.01 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Восьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Частота обертів | 3100 об./хв. |
| Потужність | 5.4 Вт |
| Продуктивність (потік) | 182.85 м3/час |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 44.5 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 157 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 5.4 Вт |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3100 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 182.85 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 44.5 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC EEC0251B1-A99 12 В 120x120x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000017678
- Наявність: 582
-
427.68 грн.
-
- 10 або більш: 388.80 грн.

Зателефонувати

