Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | DC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Частота обертів | 2600 об./хв. |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Продуктивність (потік) | 55.77 м3/год |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 28 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 75 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | DC |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 24 В |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Статичний тиск | 0.11 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2600 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 55.77 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 28 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon DC EE80252B3-999 24 В 80x80x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000017688
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
263.64 грн.
-
- 10 або більш: 252.96 грн.

Зателефонувати

