Аналоги та Супутні товари
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.15 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.90 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 115 В |
| Частота обертів | 2500 об./хв. |
| Потужність | 19 Вт |
| Продуктивність (потік) | 112.2 м3/год |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 44 дБ |
| Робоча температура | -10~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 330 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 120x120x25 мм |
| Робоча напруга | 115 В |
| Потужність | 19 Вт |
| Статичний тиск | 0.14 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2500 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 112.2 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 44 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC SP101AT1122HBL 115 В 120x120x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000016655
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1225.98 грн.
-
- 10 або більш: 1131.29 грн.

Зателефонувати

