Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Восьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 2850 об./хв. |
| Потужність | 14.5 Вт |
| Продуктивність (потік) | 49.3 м3/год |
| Статичний тиск | 0.13 inch-H2O |
| Тип виводів | Клеми |
| Шум | 37 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 280 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 92x92x25 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 14.5 Вт |
| Статичний тиск | 0.13 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2850 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 49.3 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Клеми |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 37 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC SF23092A2092HBT 220 В 92x92x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000005935
- Наявність: 30
-
670.99 грн.
-
- 10 або більш: 608.28 грн.

Зателефонувати

