Аналоги та Супутні товари
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 115 В |
| Частота обертів | 2900 об./хв. |
| Потужність | 12 Вт |
| Продуктивність (потік) | 30.6 м3/год |
| Статичний тиск | 0.13 inch-H2O |
| Тип виводів | 2 дроти |
| Шум | 30 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 260 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 80x80x25 мм |
| Робоча напруга | 115 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Статичний тиск | 0.13 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2900 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 30.6 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | 2 дроти |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 30 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC SF11580AT1082HB 115 В 80x80x25 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000016653
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1082.80 грн.
-
- 10 або більш: 999.30 грн.

Зателефонувати

