Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.32 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.87 грн.
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.27 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.94 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 2400 об./хв. |
| Потужність | 22 Вт |
| Продуктивність (потік) | 144.5 м3/год |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Тип виводів | Конектори |
| Шум | 41 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | sleeve |
| Вага | 465 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 22 Вт |
| Статичний тиск | 0.28 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2400 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 144.5 |
| Матеріал корпусу | Термопласт |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 41 дБ |
| Підшипник | sleeve |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC DP209WR2123HST 220 В 120x120x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000013909
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
498.40 грн.
-
- 10 або більш: 478.94 грн.

Зателефонувати

