Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.32 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.87 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 176x176x89 мм |
| Робоча напруга | 220 (50-60 Hz) В |
| Частота обертів | 3250 об./хв. |
| Потужність | 23 Вт |
| Продуктивність (потік) | 535 м3/год |
| Статичний тиск | 16.5 inch-H2O |
| Тип виводів | Коннектори |
| Шум | 62 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 1960 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 176x176x89 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 23 Вт |
| Статичний тиск | 16.5 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3250 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 535 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 62 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC A2179HBT-TC 220В 176x176x89 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000012541
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
6214.27 грн.
-
- 10 або більш: 5919.25 грн.

Зателефонувати

