Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.32 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.87 грн.
Вентилятор EBM Papst AC 6200 NM 240 В Ø172x51 мм
16098.73 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 172x151x51 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Частота обертів | 3200 об./хв. |
| Потужність | 25 Вт |
| Продуктивність (потік) | 345.1 м3/год |
| Статичний тиск | 0.32 inch-H2O |
| Тип виводів | Конектори |
| Шум | 51 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 908 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 172x151x51 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 25 Вт |
| Статичний тиск | 0.32 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3200 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 345.1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 51 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC A2175HBT-TC.R 220 В 172x151x51 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000019972
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
1578.67 грн.
-
- 10 або більш: 1505.23 грн.

Зателефонувати

