Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.16 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.68 грн.
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.15 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.90 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 220 (50-60 Hz) В |
| Частота обертів | 2700 об./хв. |
| Потужність | 23 Вт |
| Продуктивність (потік) | 190 м3/год |
| Статичний тиск | 0.34 inch-H2O |
| Тип виводів | Конектори |
| Шум | 45 дБ |
| Робоча температура | -10~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 525 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 23 Вт |
| Статичний тиск | 0.34 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 2700 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 190 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 45 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC A2123HBT-7 220 В 120x120x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000015905
- Наявність: 51
-
846.59 грн.
-
- 10 або більш: 768.19 грн.

Зателефонувати

