Аналоги та Супутні товари
Дріт для вентилятора Sunon A2-20 2 метри
161.32 грн.
Дріт для вентилятора Sunon A2-B 1.86 метра
200.87 грн.
Решітка пластикова Sunon PB-12 120x120 мм
119.27 грн.
Решітка металева Sunon FG-12 120х120 мм
43.94 грн.
Технічні характеристики:
| Виробник | Sunon |
| Тип вентилятора | AC |
| Вигляд вентилятора | Осьовий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал крильчатки | Термопласт |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 115 В |
| Частота обертів | 3100 об./хв. |
| Потужність | 23 Вт |
| Продуктивність (потік) | 164.9 м3/год |
| Статичний тиск | 0.34 inch-H2O |
| Тип виводів | Конектори |
| Шум | 45 дБ |
| Робоча температура | -40~+70 ℃ |
| Підшипник | ball |
| Вага | 525 г. |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Вентилятори | |
| Виробник | Sunon |
| Вид вентилятора | Осьовий |
| Тип вентилятора | AC |
| Габаритний розмір | 120x120x38 мм |
| Робоча напруга | 115 В |
| Потужність | 23 Вт |
| Статичний тиск | 0.34 inch-H2O |
| Номінальна швидкість | 3100 об./хв. |
| Продуктивність куб.м./год | 164.9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип виводів | Конектори |
| МатеріалМатеріал крильчатки | Термопласт |
| Шум | 45 дБ |
| Підшипник | ball |
| Ступінь захисту | IP21 |
Вентилятор Sunon AC A2123HBT 115 В 120x120x38 мм
- Виробник: Sunon
- Артикул: 000001878
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
891.34 грн.
-
- 10 або більш: 809.74 грн.

Зателефонувати

