Технічні характеристики:
| Виробник | Degson |
| Тип | Клемник |
| Крок | 5.08 мм |
| Кількість полюсів | 3 |
| Кількість клем | 3 |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Електричний монтаж | ТНТ |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Колір | зелений |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Клемники | |
| Виробник | Degson |
| Кількість клем | 3 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Номінальний струм | 10 А |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Тип | Клемник |
Клемник Degson DG500-5.08-03P-14-00A(H), крок 5.08 мм, 10 А, 300 В, зелений
- Виробник: Degson
- Артикул: 000030521
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
10.72 грн.
-
- 10 або більш: 10.18 грн.

Зателефонувати

