Технічні характеристики:
| Виробник | Degson |
| Тип | Нажимний клемник |
| Крок | 5 мм |
| Кількість полюсів | 1 |
| Кількість клем | 1 |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Електричний монтаж | ТНТ |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Колір | сірий |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний струм | 15 А |
| Клемники | |
| Виробник | Degson |
| Кількість клем | 1 |
| Кількість полюсів | 1 |
| Матеріал | поліамід PA66 |
| Номінальна напруга | 300 В |
| Номінальний переріз | 2,5 мм² |
| Номінальний струм | 15 А |
| Температура | -40 - +105 °C |
| Тип | Нажимний клеммник |
Клемник Degson DG245-5.0-01P-11-00A(H), крок 5 мм, 15 А, 300 В, сірий
- Виробник: Degson
- Артикул: 000030526
- Наявність: Уточнити у консультанта
-
5.88 грн.
-
- 10 або більш: 5.88 грн.

Зателефонувати

