Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Змінний |
| Діаметр | 28 мм |
| Колір світла | червоний |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 28 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 7-К-3-220 220 В Червоний ⌀ 28 мм
- Артикул: 000009077
- Наявність: 1
-
83.40 грн.
-
- 10 або більш: 79.80 грн.

Зателефонувати

