Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 110 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 20.5 мм |
| Колір світла | Білий |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 110 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 20.5 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 2Б-БМ-2-110 110 В Білий ⌀ 20,5 мм
- Артикул: 000021898
- Наявність: 7
-
135.00 грн.
-
- 10 або більш: 131.40 грн.

Зателефонувати

