Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Змінний |
| Діаметр | 24.1 мм |
| Колір світла | Червоний |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 24.1 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 1Б-КП-2-220 220 В Червоний ⌀ 24.1 мм
- Артикул: 000029649
- Наявність: 15
-
79.20 грн.
-
- 10 або більш: 75.60 грн.

Зателефонувати

