Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Змінний |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світла | Червоний |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 16.3Б-К-3-220 220 В Червоний ⌀ 14 мм
- Артикул: 000012753
- Наявність: 160
-
84.60 грн.
-
- 10 або більш: 84.60 грн.

Зателефонувати

