Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світла | Червоний |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 14 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 16.2А-К-2-220 220 В Червоний ⌀ 14 мм
- Артикул: 000006016
- Наявність: 2
-
101.40 грн.
-
- 10 або більш: 96.60 грн.

Зателефонувати

