Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 36 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 8 мм |
| Колір світла | Зелений |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 36 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 8 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 15.1А-ЛП-2-36 36 В Зелений ⌀ 8 мм
- Артикул: 000024905
- Наявність: 3
-
85.80 грн.
-
- 10 або більш: 82.80 грн.

Зателефонувати

