Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 24 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Жовтий |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | Пороговий пристрій |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 24 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Особливості | Пороговий пристрій |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14Б-Ж-2-24 24 В Жовтий ⌀ 22 мм
- Артикул: 000010030
- Наявність: 99
-
99.00 грн.
-
- 10 або більш: 95.40 грн.

Зателефонувати

