Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Жовтий |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14Б-Ж-2-220 220 В Желтый ⌀ 22 мм
- Артикул: 000009419
- Наявність: 114
-
84.60 грн.
-
- 10 або більш: 82.20 грн.

Зателефонувати

