Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Синій |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Синій |
| Особливості | - |
комутаторна лампа СКЛ 14Б-СМ-2-220 220 В Синій ⌀ 27 мм
- Артикул: 000005106
- Наявність: 52
-
123.00 грн.
-
- 10 або більш: 120.00 грн.

Зателефонувати

