Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Змінний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Зелений |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Змінний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14Б-Л-3-220 220 В Зелений ⌀ 22 мм
- Артикул: 000005113
- Наявність: 24
-
101.40 грн.
-
- 10 або більш: 95.40 грн.

Зателефонувати

