Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 110 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Зелений |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 110 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14Б-Л-2-110 110 В Зелений ⌀ 22 мм
- Артикул: 000026817
- Наявність: 9
-
84.60 грн.
-
- 10 або більш: 82.20 грн.

Зателефонувати

