Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 220 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Червоний |
| Яскравість | Підвищена |
| Особливості | Пороговий пристрій |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 220 В |
| Яскравість | Підвищена |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | Пороговий пристрій |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14Б-К-2-220Р 220 В Червоний ⌀ 22 мм
- Артикул: 000017024
- Наявність: 540
-
103.80 грн.
-
- 10 або більш: 102.00 грн.

Зателефонувати

