Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 380 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Жовтий |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 380 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14-Ж-2-380 380 В Жовтий ⌀ 27 мм
- Артикул: 000014103
- Наявність: 2
-
124.80 грн.
-
- 10 або більш: 121.80 грн.

Зателефонувати

