Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 110 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Жовтий |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 110 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Жовтий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14-Ж-2-110 110 В Жовтий ⌀ 22 мм
- Артикул: 000014199
- Наявність: 20
-
84.00 грн.
-
- 10 або більш: 81.00 грн.

Зателефонувати

