Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 28 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Зелений |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 28 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Зелений |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14-Л-2-28 28 В Зелений ⌀ 22 мм
- Артикул: 000011122
- Наявність: 15
-
99.00 грн.
-
- 10 або більш: 95.40 грн.

Зателефонувати

