Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 127 В |
| Рід струму | Універсальний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Червоний |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | Тропічне виконання |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Універсальний |
| Робоча напруга | 127 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Червоний |
| Особливості | Тропічне виконання |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14-К-2-127Т 127 В Червоний ⌀ 22 мм
- Артикул: 000024259
- Наявність: 14
-
76.20 грн.
-
- 10 або більш: 76.20 грн.

Зателефонувати

