Технічні характеристики:
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Робоча напруга | 55 В |
| Рід струму | Постійний |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світла | Білий |
| Яскравість | Нормальна |
| Особливості | - |
| Лампи СКЛ | |
| Виробник | - |
| Група ламп | Світлодіодні комутаторні |
| Рід струму | Постійний |
| Робоча напруга | 55 В |
| Яскравість | Нормальна |
| Діаметр | 22 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Особливості | - |
Світлодіодна комутаторна лампа СКЛ 14-БМ-1-55 55 В Білий ⌀ 22 мм
- Артикул: 000021996
- Наявність: 67
-
123.00 грн.
-
- 10 або більш: 120.00 грн.

Зателефонувати

